Güvenlik

Kişisel bilgilerim ve kredi kartı bilgilerim başkaları tarafından görülebilir mi?

Kişisel bilgileriniz, Bizimyöre69.com tarafından size daha iyi hizmet sunmak amacı ile veri tabanımızda gizlenmektedir. Alışveriş işleminiz sırasında doldurduğunuz formlar ve ödemeyle ilgili ilettiğiniz detaylar, bilgiler (Kredi karti vb.) 128 bit SSL teknolojisi ile şifrelenip , Bizimyöre69.com sistemleri tarafından otomatik olarak anlaşmalı bankalara iletilir ve provizyon alınır. Bizimyöre69.com yetkileri dahil kredi kartı bilgilerinize sizden ve bankadan başka kimse erişemez. Kredi kartınızda yer alan kişisel bilgileriniz bilgisayarınızdan bizimyöre69.com sitesine gönderilirken SSL güvenlik sistemi yardımıyla %100 güvenlik altına alınır.

SSL nedir?

Bizimyöre69.com‘da girdiğiniz tüm verilerin gizliliği ve bütünlüğü 128 bitlik SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır. Bizimyöre69.com’un sanal mağaza işlemlerinin yürütüldüğü sunucu (Server) bilgisayarlar ve diğer çevre donanımlar güvenlik duvarlarına (Firewall) ve network güvenlik sistemlerine sahiptir. SSL (Secure Socket Layer) network üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür ve günümüzdeki tüm tarayıcı programlar (Mozilla, Internet Explorer vs.) tarafından desteklenmektedir. Tarayıcı programlar SSL bağlantısı gereken durumlarda otomatik olarak işlemlerini yaparlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

Bizimyöre69.Com güvenli mi?

Bizimyöre69.com’ da sipariş öncesi ve sonrası vermiş olduğunuz tüm bilgiler %100 güvenlik altındadır.SSL teknolojisini kullanabilmek  AB yönerge ve direktifleri doğrultusunda, hazırlamış olduğu sertifika uygulama prosedürleri çerçevesinde incelemeden geçip, SSL sertifikası almak gerekmektedir. Bizimyöre.com, SSL sertifika ve lisansına sahiptir. Sipariş vermiş olduğunuz ürünler, belirtilen süreler içerisinde teslimat adresinize ulaştırılır. Sipariş takip ekranından ve size göndereceğimiz maillerden siparişinizin durumu hakkında anında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Alışveriş yaptığım sitenin güvenli olduğunu nasıl anlayabilirim?

Alışveriş yaptığınız sitelerin güvenlik gerektiren (özellikle kredi kart bilgilerinizi girdiğiniz) sayfalarında öncelikle sayfanın İnternet adresinin http’ den https’ e dönüştüğünü kontrol ediniz. Güvenli bir SSL ortamında bilgi iletip iletmediğinizi anlamak için dikkat etmeniz gereken iki nokta vardır: Güvenli bir siteye girerken tarayıcınız bunu otomatik olarak algılar. Tarayıcınızın ekranında (genellikle ekranın alt kısmındaki durum çubuğu üzerinde) güvenliği simgeleyen bir kilit ya da anahtar ikonu göreceksiniz. Eğer tarayıcınızın seçeneklerinden, “Güvenlik Uyarısı” seçeneğini aktif hale getirirseniz, her SSL ile korunan sayfaya girişte ve bu sayfalardan çıkışta tarayıcınız size bir uyarı ekranı çıkartabilir. Tarayıcınızın gelişmiş seçenekler bölümündeki güvenlik kısmında, SSL versiyonlarıyla ilgili seçeneklerin işaretli olması da SSL kullanılabilmesi için gereklidir.

Üye Nasıl Olabilirim?

Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

Üyelik avantajları nelerdir?

Puan kazanarak biriken puanlarınızı hediye çekine çevirerek indirimlerden ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz ve istediğiniz ürünlerden ilk siz haberdar olursunuz.

 Üyeliksiz Alışveriş Yapabilir miyim?

Sitemizden “Üye olmadan devam et” seçeceğine tıklayarak üyelik’siz alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Bizimyöre69.Com’dan satın almış olduğunuz ürünlerin ödemesini, havale ve kredi kartı seçeneklerinden biri ile yapabilirsiniz. Tüm Visa ve Mastercard kredi kartlarınız ile alışveriş yapabilirsiniz.

KDV fiyatlara dahil mi?

Bizimyöre69.Com ‘ da tüm ürünlerimize KDV dahildir. 

Sipariş takibini nasıl yapabilirim?

Ana sayfadaki “Sipariş Takip” ikonunu tıklayıp kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptığınızda, sipariş takip ekranına ulaşabilirsiniz. “Sipariş Takip” ekranından geçmiş siparişlerinizi ya da yeni verdiğiniz siparişinizin tüm aşamalarını görebilirsiniz.

Teslimat ücreti ne kadardır?

Mağazamızdan satın aldığınız ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafındanBizimyöre69.Com garantisiyle elinize ulaştırılacaktır.

Teslimat ücreti 200 TL ve üzeri Mng kargo ile ücretsiz gönderilir.

Siparişlerinizi Mng Kargo ile teslimat adresinize göndermekteyiz. Anlaşmalı olduğumuz kargo firması dışında ürün gönderimi yapamamaktayız. 

Kapıda Ödeme Yapabilir miyim?

Kapıda ödeme yoktur

Siparişim ne kadar sürede ulaşmaktadır?

Siparişiniz ödeme onayı geldikten sonra en geç 1 iş günü içerisinde kargoya firmasına verilmekte (Cumartesi ve Pazar hariç) Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından 3-4 gün içerisinde teslim edilmektedir. Her gün saat 15:00′ ten sonra vermiş olduğunuz siparişler ertesi gün; resmi tatil günlerinde ve haftasonu verilen siparişlerde ise, tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

Teslimat yapmadığınız bölgeler var mı?

Tüm Türkiye’ ye sipariş teslimatı yapmaktayız. Mng Ve Aras Kargo ile çalışmaktayız, Mng Kargo’nun teslimat taahhüdü bulunan her yere teslimatımız vardır. Bu konuda daha detaylı bilgiyi www.mngkargo.com.tr adresinden edinebilirsiniz.

Yurtdışı ve Kıbrıs’a teslimatımız bulunmamaktadır.

Teslimat ile ilgili sorunlarınızı İletişim Formu ile bize iletebilirsiniz.