Puan ve Hediye Çeki Uygulaması1000 Puan = 1 TL ‘dir

Alışveriş Yapan Üyelerimize 2000 Değerinde Puan

Ürünler Hakkında Yorum Yapan Üyelerimize 1000 Puan ( Aynı Ürüne Birden Fazla Ürün Yapan Üyelerin Tüm Puanları Silinecektir )

Yeni Üye olan herkese 10 TL Hediye çeki Verilir (İndirim Kodu Bayburt)

Hediye Çekleri 100 TL üzeri alışverişlerde kullanılmaktadır.

Puanların Hediye Çekine Çevrilmesi İçin 5000 Puana Ulaşmanız Gerekmektedir…

      1Henüz üye girişi yapmadı iseniz, sisteme aşağıda da görüldüğü üzere “Üye Ol” butonu vasıtası ile üye olunuz.2Üye girişi yaptıktan sonra “Hesabım” butonuna tıklayarak hesabınızın detaylarına geçiniz.

3
 Bu adımda hesabınızdaki puanlarınızın ne kadar olduğunu öğrenmek ve hediye çeki oluşturmak için “Puanlarım” kısmına tıklayınız. 4
Puanlarım menüsüne geldikten sonra “Puanlarım & Hediye Çeklerim” kısmı aracılığı ile hediye çeki oluşturma aşamasına geçebilirsiniz.

5

Bu adım da yeni üye olarak kazandığınız ya da alışverişleriniz sonucu kazandığınız puan miktarını “Kullanacağınız Puan” kısmına yazarak hediye çeki oluşturabilirsiniz.

5.000 Puan’ın sistemdeki karşılığı 5TL’dir.

Hediye çeki kullanmak için de minimum 5.000 Puan’a yani 5TL’ye sahip olmalısınız.

6

Oluşturduğunuz hediye çeki aşağıda görülen “Çek Kodu” kısmında belirecektir. Size sistem tarafından verilen hediye çekleri harf ve sayılardan oluşacaktır.

Hemen yanında değeri ve minimum kaç TL’lik bir alışveriş yaptığınızda bu çeki kullanabileceğinizi gösteren

Son Kullanma Tarihi ise çekinizin en son hangi tarihe dek adınıza tanımlı kalacağını göstermektedir.

Unutmayınız! Süresi geçen hediye çekleri tekrar tanımlanamaz ve hakkınızı kaybedersiniz.

 7

Oluşturulan hediye çekinin alışverişlerde kullanımı kısmına değinecek olur isek; yukarıda bize verilen hediye çekini kopyaladıktan sonra Sepet özeti alt tarafındaki kutucuğu işaretledikten sonra açılan kutu içerisine kodu  yapıştırıp kullan yazısına basmalısınız.

 8

Aşağıda da görüldüğü üzere 10TL değerindeki hediye çeki kullanıldıktan sonra 10TL indirim sistem tarafından faturanıza uygulanacak ve artık sadece “Siparişi Tamamla” diyerek

alışverişinizi başarıyla sonlandırabilirsiniz.